| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda,, as vrea sa ma operez de strabism am 22 de ani si din cate m am interesat trebuie la Bucuresti, ce clinica imi recomandati da sa fie buna si as vrea sa stiu cum este dupa operatie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Operatia se poate efectua in mai multe centre.In Bucuresti pe primul plan sta Spitalul Oftalmologic condus de dr.Monica Pop.

| Lavinia_Mariana_Georgescu_1976 a răspuns:

Incearca in Ploiesti la clinica OPTHAMAX la dr. OANA ANDREI