| crazydia a întrebat:

De azi dimineata a inceput sa ma doara gatu si dupa urechea am otita ceva, de genu, ma doare cand inghit si sughit ma mai sageata si capu un doctor pe aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Nu alarma situatia ...probabil esti doar racita (daca te doare gatul cand inghiti si dupa ureche sigur esti racita )din propria experienta.consulta-ti medicul de familie ca sa-di dea medicamentele potrivite...bafta

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Medicii consultă personal pacienții la cabinetele medicale.
Nu se dau consultații medicale, prin telepatie sau pe site.
Mergi la doctor și nu te mai juca.