| Laurrius a întrebat:

De câteva luni am observat ca deasupra buzei superioare, îmi iese un lichid maro la un interval de timp. Prima oara am crezut ca poate o fi o pată pigmentara, dar se reface acel lichid după ce îl spăl/curăț.
Are cineva idee ce ar putea fi? Am cautat și pe net dar nu găsesc nimic. Se formează doar într un colț mic acel lichid, dar vizibil de parca aș fi murdar la gura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic pentru a putea afla ce este.