| neacsumihai2009 a întrebat:

de cateva ore, daca cobor privirea simt o durere mare deasupra ochiului drept.
aveti idee ce este si poate o posibila rezolvare?batting eyelashes
Dau ce vreti voi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Safire17 a răspuns:

Si eu am avut tot la fel. Dar eu simteam o durere mare si cand ridicam privirea brusc. Este de la curent. Nu iti trebuie picaturi de ochi sau ochelari happy. Trebuie numai sa astepti. Iti va trece in 2-3 zile. kiss

5 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate, este de la curent.

| mgtow a răspuns:

Ori te-a tras curentul sau ai stat prea mult la TV sau PC.

| Safire17 a răspuns:

Mersi de funda! Ma bucur ca te-am putut ajuta!

| totElodia a răspuns:

Ai prins curent / esti racita. Am patit-o de n ori.

Răspuns utilizator avertizat