| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

De cateva zile tot imi apar niste bubite pe corp.De fapt o bubita mai exact care isi face de cap.Persista cam o saptamana dupa care pe masura ce se vindeca imi apare alta in alt loc dupa care iar se vindeca imi apare in alt loc si tot asa.Isi muta locul mereu. E mica, rosie si ma mananca.Si inca ceva, de cateva zile am observat ca am o bubita si in gura pe interiorul buzei de sus.La inceput era mai mult rosie se vedea doar putin alb in mijloc, acum e toata alba si nu mai e asa rosie in jur si ma doare putin simt ca ma incomodeaza cand mananc.Am mai avut inainte 2 bubite la fel una pe interioru buzei de jos si una chiar pe gingie sub dintii de jos dar alea au fost mult mai dureroase decat asta pe care o am acum. Ce credeti ca ar putea fi in ambele cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cosmin23a a răspuns:

Dute la un dermatolog