| ioanapantea a întrebat:

De ce de fiecare data dupa ce mananc ma simt balonata? mentionez ca sunt foarte deprimata de cateva zile. o fi din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CălăreţulFărăNume a răspuns:

Daca te-ai certat cu cineva, nu e asta...

| BRG a răspuns:

Deoarece tot ce mîncăm este poluat, plin de E uri periculoase.

| CoquineNoire a răspuns:

Stresul si nervii afecteaza sanatatea stomacului.
fa o cura cu biotics si te vei simti mult mai bine, sau mananca fibre si iaurturi cu Lactobacilus.
take care

| doctoressa a răspuns:

Buna seara,
Va recomand o dieta bogata in fibre vegetale si eventual un medicament de tip Espumisan. Daca vreti sa aflati care sunt alimentele cele mai bogate in fibre vegetale va recomand urmatorul link: http://www.i-medic.ro/diete/alimente/continut/bogat-fibre. Multa sanatate!