| Nemoo a întrebat:

Acesta este contul iubitului meu.dar de data asta pun eu o intrebare.
Am o impresie f ciudatacum ca as fi insarcinata adica nu stiu poate ma gandesc eu prea mult la asta.De cateva zile ma simt balonata,si nu sunt constipata, nu am probleme la stomac nimic, observ ca am burtika mai mare ..si nu mananc asa mult.
Azi am simtit cv ciudat,stateam in pat si simteam ca imi bate cv mai sus de burta,asemanator cu bataiile de la inima., mi.a intarziat si ciclul, trebuia sa imi vina de vreo 3 zile..si inca nu mi.a venit..nush ce sa credd.Dar trebuie sa mentionez ceva nu am intretinut relatii sexuale niciodata.saddoar prin haine sa zic asa) ca mai faceam prostioare cu iubihee hee:X Daca ma gandesc logic nu as avea cum sa raman.dar mi-e frica de toate simptomele asteaa..si odata mi.a umblat cu degetul pe acolo.sad
Voi ce crederti.am eu impresia cu toate asteaa? Astept raspunsuri., si fara misto va rog:*
fundita la cel mai bun raspuns:X

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Intai invata sa scrii corect si apoi linisteste-te, poate ca doar te-ai ingrasat de la atata mancare si stat in pat. Poate tie nu ti se pare ca mananci mult dar s-ar putea sa te inseli. Ceva imi spune ca nu ai nici cea mai vaga idee despre cum se fac copii. In primul rand nu poti face sex daca esti imbracata si apoi nu poti ramane insarcinata daca iubitul tau ''ti-a umblat cu degetul pe acolo''.

| William a răspuns:

A, si vezi ca ai gresit categoria, intrebarea asta trebuia postata la dragoste si sex.

| MLSS a răspuns:

Nu cred ca esti! Nu mai fii pseriatahappy
fa-ti un test si convinge te
te ppup
paa>big grin

| AlexaXoXo555 a răspuns:

Du-te la doctor urgent!

| claustrofob a răspuns:

Eu zic ca cel mai simplu lucru pe care il poti face e un test de sarcina. Normal nu ar trebui sa fie vb despre o sarcina!

| OnlyOlly a răspuns:

Legat de bataile care le simteai mai sus de burta era pulsul asa mi se mai intampla si mie si sunt baiat. poti simti pulsul la deget chiar la burta sau cum ai spus tu mai sus de burta...aa..nu inteleg ce prostioare faceai...te rog spune mai clar. daca ati luat contact sexual probabil ca esti insarcinata dar ma cam indoiesc. si faptul ca ti-a umblat cu degetul in locurile tale intime deci chiar nu e nicio problema

| Nemoo explică (pentru OnlyOlly):

Pai niciodata n-am avut contact sexual sau sa facem sex, am facut prin haine doar frecandu-ne si de cateva ori nu multe mi-a umblat cu degetul acolo jos, el si-a atins penisu adica si-a verificat sa vada daca e ud si cum si-a atins penisu a avut putina sperma pe degetu aratator dar bineinteles ca s-a sters de haine cu el si am stat cateva minute 5 cred daca nu ma insel si apoi mi-a umblat acolo jos iar in rest prostioarele doar prin haine doar ca iubitul meu se mai uda cu sperma dar in interiorul boxerilor lui iar noi eram imbracati se mai vedea pata pe boxeri sau chiar pe pantaloni dar nu cred ca poate sa imi ajunga inaintru nu?