| Iustiina a întrebat:

De ce de la un timp in coace` in fiecare seara imi e rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Du-te la medic pentru niste analize, ori ai lipsa de calciu, ori daca iti e greata etc ai ceva la stomac.

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Poate o-sa fi mama devil

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Ce stii ce ai fi facut uh cu copakea draga catalina laughing cat nu am fost eu laughing

| Francy2000_7026 a răspuns:

Pentru ca ai o decadere de calciu