| Gogu06 a întrebat:

De ce imi place muzica simfonica si rock si manele si uneori dance, drum and bass jazz, minimal, hip hop, etc... Ce spune asta despre mine? Trebuie sa spun si ca trec foarte repede de la o stare emotionala la alta. Evit sa mai imi incep o relatie serioasa pentru ca daca acum si timp de 2saptamani, sau mi s-a intamplat sa dureze si 3zile, iubesc o persoana, abia astept sa o vad sa ne cunoastem sama intalnesc cu ea, apoi tot dispare, ma plictisesc foarte repede de cineva. Trec relativ repede de la stari de bunadispozitie la stari de furie. De la stari in care sunt motivat sa fac o chestie, simt ca as putea muta muntii din loc, la o stare asa, de lasat totul balta. Am probleme existentiale grave ce sa zic laughing). Sper sa primesc raspunsuri serioase sau daca aveti chef de caterinca mai bine lasatio balta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| XxFlorin22xX a răspuns:

Este o stare probabil, sau doar asa este firea ta.Nu ascunde cine esti si nu incerca sa schimbi ceea ce esti.

| XxFlorin22xX a răspuns:

E probabil o faza trecatoare, sau pate asta e firea ta.Nu ascunde cine esti si nu incerca sa schimbi ceea ce esti!

| XxFlorin22xX a răspuns:

E doar o faza trecatoare, sau poate asta e firea ta.Nu ascunde sine esti si nu incerca sa schimbi ceea ce esti.