| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi trosneste gatul cand il dau spre stanga sau dreapta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Avertizeaza depasirea interzisa pe stanga s-au dreapta, posibil sa fie prea greu capul din cauza materiei cenusii si scartaie gatul, cauta si tunde-te cat mai scurt.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ptr ca e amortit si atunci cand incerci sa faci o miscare brusca acesta isi da drumu din amorteala si face un zgomot care se numeste trosnealahappy.

| waXonwaXoff a răspuns:

e o usoara scartzaitura si asta doar daca stai nemiscat cateva minute bune si apoi misti capul foarte putin ca daca il misti brusc spre stanga sau spre dreapta nu o sa mai auzi nimic... ia incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spondiloza pe fond de : nemiscare, minerale mai putine, raceli mai vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un oscior mort si se rupe