| SuperSaiyan4 a întrebat:

De ce transpir tare, ar putea fi ceva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Important era sa mentionezi si varsta pe care o ai si de cand anume a aparut aceasta problema!

| Azµre a răspuns:

Renunți la sărat, acru și iute, și vei transpira mai puțin!

| JASMYNA88 a răspuns:

Transpiri mereu, miroase? cand transpiri? e recent sau a fost mereu asa?

| Bulbi a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii aici. Poti transpira pentru ca esti racit, pentru ca esti obosit, sau poate altceva mai neobisnuit.

| strigatulmaimutei a răspuns:

Depinde si de varsta si de mai multe chestii... Poate asa ii organismul tau si transpiri mai mult. Cel mai bun sfat ii sa mergi la medicul de familie si o sa te lamureasca elwinking