| AryennSm a întrebat:

De ce unele alimente nu au valoarea energetica (numarul de calorii) scris pe ambalaj? Dau funda la cel mai explicit raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ally123sims a răspuns:

La toate arata valoarea energetica e imposibil sa nu arate

| AryennSm explică:

Ba nu! De exemplu, batonul "Doi frati" de la Vel Pitar, berea cu lamaie "Redd's", crema de ciocolata Fineti... Si mai sunt, stiu ca am mai gasit, dar nu imi vin acum...