| Belodrakit a întrebat:

De ceva timp, unghiile mele au inceput sa se ingalbeneasca si sa se crape usor la mijloc. Acum au inceput usor usor sa se inegreasca in partea de sus
Care ar fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Ai putea sa ai micoza, o ciuperca la unghii destul de frecventa sunt multe solutii pentru asta in farmacii

| alex0297 a răspuns:

Salut!
Mergi la dermatolog, daca cumva ti se inrosesc si degetele mergi cat de repede posibil la medic. Fumezi?