| mIsTeR a întrebat:

De la ce te doare capu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lucilucica a răspuns:

Depinde de mai multe pe mine ma doare capul cand am probleme in familie sau poate cand esi stresata, stai prea mult in locuri inchise.statul in fata calculatorului mai multe, poate depinde si de starea ta azi esti bine dispusa maine esti astfel...

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De la stat mult in fata calculatorului, de la expunere la soare, de la o slaba hidratare, de la probleme emotionale care "iti dau dureri de cap" etc.

| nicky a răspuns:

Cauzele pot fi multe insa poti afla facandu-ti niste investigatii.

| leluc a răspuns:

Din nenumarate motive. Daca e o durere persistenta si continua zile la rand, consulta un medic. Posibil sa ai o lipsa de vitamine in corp, o problema cu vederea, sa te fi tras curentul etc...deci motive sunt

| csintalan a răspuns:

...nu se oxigeneaza creierul, du-te la aer curat, ...pe mine ma doare cand nu am lichiditati in cont,...

| uNu_2249 a răspuns:

Sunt multe cauze: ca stai prea mult la calculator si nu iesi pe afara sau nu te odihnesti suficient... ori esti prea stresat;
sau poate ai racit...