| anonim_4396 a întrebat:

De la vârsta de 14 ani am inceput să urmăresc zilnic obsesiv un film cu următoarele teme:
Necrofilie,automutilare, sinucidere sub influența demonică!
Nu dau numele filmului care este postat și pe YouTube și nu am să îl promovez!
De atunci am început cu obsesia de a îmi face rau!
Băusem 5 cafele până când am picat din picioare!
Eram puțin confuz și aveam deschisă o pagina cu suicid.
Acuma am trecut la pastile cu energizante!
As vrea sa mă opresc dar nu știu cum!
Știu că o să îmi iau adio de la ficat și inima dar nu mă pot oprii!
O părere că rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Țoglă a răspuns:

Sunt psihologi în astfel de cazuri.
Dacă nu vrei să dai bani, suni la telefonul antisuicid și îi sxplici psihologului de acolo ce ți se întâmplă.
SOS 0800 801 200