| lory14 a întrebat:

Din ce cauza apar acele bube rosii pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| adelfinul a răspuns:

Care bube? Te referi la "varsatul de vant"?

daniela
| daniela a răspuns:

Care dintre ele pot fi alergii sau iritatii sau varsat de vant sau pojar etc

| CatGirl a răspuns:

Poate fi din cauza alergiilor, microbilor sau chiar varsat de vant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urticarie - ai mancat ceva ce nu tolerezi. Varicela. O infectie... Sa te vada medicul neaparat.

| anad a răspuns:

Poate fi o alergie, rujeola, varicela, iritatii etc, dar indiferent de ce natura ar fi este nevoie sa fii vazut neaparat de medic. Numai el este in masura sa stabileasca diagnosticul si tratamentul.

| DeniiMeow a răspuns:

Asa imi apare si mie, doctorul mi-a zis ca am alergie la praf...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa castigi bani pe internet? E posibil. Am dat peste un site nemaipomenit. Sistemul este pay2click si functioneaza. ce are nou acest site este functia autosurf. adica tot ce trebuie sa faci e sa dai click pe un link si navigheaza singur prin mai multe site-uri 100% sigure. pentru fiecare site primesti bani. il poti lasa in bara si banii curg in contul tau.
tot ce trebuie sa faci este sa te inscrii pe http://www.emailorama.com/pages/index.php?refid=lentzi24

Succes!