| Al54 a întrebat:

Doctori buni pentru rinoplastie in Targu Mures?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Fi naturală fi cine ești tu cu (Adevărată) cine te place și te iubește cu (adevărată) te accepta așa cum ești pentru cine ești tu cu defecte și calități nimeni nu este perfect

| Al54 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Daca alegi un doctor bun rezultatul poate fi natural... plus ca e cv ce ma complexeaza de multi ani si as vrea sa scap de problema asta

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Al54):

Tu ști mai bine ce este bine pentru tine și ce te face fericită cu Adevărată numai bine ai grija de tine ei Ți-am dat doar un sfat real și Adevărată succes