| Adw a întrebat:

Doresc sa ma reapuc de sala odata cu inceperea vacantei de vara. Intrebarea mea este: Ce pot sa mananc/beau pentru energie? Am auzit ca glucoza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Te duci intr-un magazin si te uiti pe spatele produselor, unde arata caloriile. Cu cat mai multe cu atat mai bune.
Baga vreo 300 de grame de alune si 1 ciocolata inainte de sala si o sa te simti in al 9-lea cer (asta daca n-ai bani de creatina, storm FX)