| SnYcK3rS a întrebat:

Dragii mei, am lansat "Vremea mea", ceva diferit, sper sa va placa :D:)

http://www.youtube.com/watch?v=XfvI23dQJCc&feature=youtu . be

:D:D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Dat fiind ca ai lansat creatia la Cariera, Adolescenti, Sanatate, de vreo 2 ori la Muzica, la Dragoste si Sex am dat cu interes pe link, dar tot confuza sunt.
Mesajul l-am prins dar nu mi-i prea clar ce vad si ce aud...imi pare rau, mi se pare o prostiuță blushing dar poate n-am inteles eu?