| mgtow a întrebat:

E bine sau rau pentru organism daca se efectueaza somnul intre 8.30 pm si 4.30 am pe termen lung? Sau nu are nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Nu cred că este o problemă, Nikola Tesla cică ar fi dormit doar 2 ore pe noapte și a trăit bine mersi până la 86 de ani.

1 răspuns:
| Criss569 a răspuns:

În general cel mai bun este somnul efectuat între orele 22-00, dar acum depinde și ce vârstă ai și de organismul tău.