| AvalohAlyn a întrebat:

E buna perna aceea cu Aloe Vera la 50 de lei de la Carrefour? Te ajuta la un somn mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, după ce o cumperi, cei ce au inventat-o și au pus-o în comerț, dorm mai bine, cu cei cinzeci de lei primiți de la tine.
Cu cinci lei îți trimit și eu gratis o formulă de adormit rapid.
Citește acest răspuns al meu, până adormi.