| sweetgirl_3609 a întrebat:

E corect ca nu e bine sa te depilezi mai sus de genunchi? Daca da de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Ideea este ca nu ar trebui sa dai cu lama, pentru ca pe acolo este mai mult puf, adica firul este mai subtire si tot luandu-l cu lama, se ingroasa si se intareste. daca il iei cu ceara sau epilator, nu are nimic, o sa devina din ce in ce mai subtire si mai rar happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Fiecare e liber sa se depileze/epileze in ce zone doreste, unde este necesar.

| rationality a răspuns:

Nu se intampla nimic

| IoanaL0we09 a răspuns:

Nu este adevarat!