| guess_who a întrebat:

E vreun medic/medic ginecolog pe aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Meme, daca nu ma insel, Laur cred ca este medic ginecolog. Daca ai vreo problema il poti contacta in particular, sunt convinsa ca te va ajuta. http://www.tpu.ro/utilizator/ltda

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nasa mea este, daca vrei sa stii ceva lasa-mi un mesaj iar eu o intreb si iti raspund cat de rapede pot.

| Annitu a răspuns:

Da. buniku care a murit!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu daca pr meu a avut sperma pe mana apoi s-a spalat si mi-a introdus degetu are ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Am nascut pentru prima oara si nu m-am dilatat decat 4 cm dupa 10 ore de travaliu atunci doctorul meu a decis sa imi faca cezariana, am stat 5 zile in spital a 7 zi m-a chemat sa imi scoata firele si dupa 2 ore cand am ajuns acasa a inceput sa imi curga puroi din operatie, acum sunt bine ma curatat am facut injecti cu gentamicilina acum sunt bine intrebarea mea ii, daca la prima nastere m-am infectat la adoua ce riscuri pot avea? va rog sa imi raspunda cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara. am avut cantact sex aseara. si am sangerat. destul de urat. si vad ca persista in continuare(am avut mestra pe 23 )
va rog sam raspundeti?