| eu_6095 a întrebat:

Este adevarat ca OB-urile te dezvirgineaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Este posibil in cazul in care nu le folosesti corect.

| SweeTLemon a răspuns:

Nup..nu au cum sa te dezvirgineze happy

| dulcika a răspuns:

Buna.
Acele tampoane se folosesc numai daca nu mai esti virgina.happy

| alexxa a răspuns:

Daca stii sa il folosesti, nu, oriqm, ob-urile sunt foarte mici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA HIMENUL SE AFLA LA INTRAREA IN VAGIN, UNDE SE PUN OB-URILE, INTRELABII? http://209.85.135.132/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autor: M. D. | Dr. Mihnea DRAGOMIR - Medicina de familie, Bucuresti Data: 08-07-2007, ora 00:00

Cabinetul Dr. Dragomir Desigur, dacă sunteţi virgină, nu puteţi folosi OB-uri. Gasiti comentariul pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa va intreb ceva...Care e cea mai mica marime de OB?straight face

| deea_5245 a răspuns:

Sunt ob-uri foarte mari care logic ca`z atat d emair inkt n`ar ave aunde s aintre si te dezvirginezi introducandu`le. dar cele mai mici ob-uri nu te dezvirgineaz.a.eu sunt virgina si am folosit. dar atentie cele mai mici sunt virgine. cele mai mari nu`z indicate daca esti virgina. si int`radevar te pot dezvirgina si acestea mici mici numai dka calaresti faci vruen sport care sari in fund etclaughing atentie sa nu cazi in fund cu siguranta vei scapa de virginitate.succesbig grin

| halcea a răspuns:

Normal... e la mintea cocosului