| AvalohAlyn a întrebat:

Este bun suplimentul Omega 3 Concentrate de la CaliVita? Si-a administrat cineva? Efecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nici un supliment alimentar nu are efecte mirculoase ca se te transforme in campion peste noapte. Poate the ajuta un pic dar un still de viata sanatos e mai bun decat 10 cutii de suplimente.

| Donsavas a răspuns:

Dacă ai probleme de concentrare, fie e de la medicatie, fie de la boala ta. Psihiatrul si ar fi dat seama si ti ar fi prescris medicamente pentru atenție dacă ar fi fost cazul, nu suplimente.
Nu ne mai cere noua parerea, nu suntem avizați! Consulta ti medicul!

| Panamax a răspuns:

Supozitoare?