| Girly97 a întrebat:

Este foarte ciudat, de azi dimineata ma doare capul fara nicio ameliorare iar cand ma aplec ma doare extrem de rau. Nu mi s-a mai intamplat asta pana acum. Nu m-am lovit de absolut nimic. Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Mergi la medic nu mai sta....lasa parerile noastre, cu sanatatea nu te jociwinking

| autommmmm a răspuns:

Este probabil început de sinuzita
Mi se întâmplă și mie