| anonim_4396 a întrebat:

Este sanatos sa bei oua crude? Cele de prepelita sunt mai bune ca alea de gaina? De salmonella ce puteti spune? Cica alea de prepelita nu prea au

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă vrei salmonella nu prea e sanatos