| Valee_Golban_1998 a întrebat:

Exista riscul e a ti se despica limba atunci cand iti faci piercing in limba?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca vrei sa-ti pui un disc Frisbee in loc de piercing.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti faci piercing niciunde.

| Okkultist a răspuns:

Pff... la taicamu la cabinet veneau oameni sa le bage nu stiu ce diamante pe langa dinti. Nomal ca nu, limba este un muschi, nu-ti grapa lanmga, nu-ti crapa nicaieri. Pai pe langa ca poti sa iei si hiv daca nu te duci undeva foarte de fita sa-ti bage aia, poti lua atatea boli. Un amic a luat nu stiu ce boala care se transmitea pe cale orala doar, si azi e pe la analize si spitale. Un tampit de la mine din oras si-a facut piercing in sprinceana si azi ii atarna ca dracu. Mai bine nu-ti fa, adica nu stai mereu cu gura deschisa sa exciti pe cineva, nu esti fata, adica e ciudat. Personal sunt de acord cu un cercel atat, nimic mai mult. Tatuaj doar daca este hena. Vezi sa nu-l inghiti. Si daca ti mortis sa-ti pui, nu-ti crapa limba, nici inima nici nimic.

Răspuns utilizator avertizat