| tiktak44 a întrebat:

Funada:Mi-a aparut pe nas acum o bubita incolora(adica de culoarea pielii ) asemanator cu punctele de grasimie, care treptat s-a mai marit si acum incepe sa se inroseasca, stie cinvea ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanLuca a răspuns:

Este un chist sebaceu! In cateva zile il vei outea evacua :-)! Ai grija sa nu se infecteze!

2 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Ai un furunc rolling on the floor))

| kornelus a răspuns:

Buna Seara!
Poate ca sa fie un cos, sau chiar un furunc.
Daca nu iti trece intr-o 1-2 zile, consulta un medic dermatolog.
Dar in principiu daca s-a marit nu este prea bine.
Sper ca ti-am fost de folos!
Numai bine!
Sanatate!