| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

FUNDA URGENT. Mi-am pierdut Cod PIN la o cartela de Frog Mobile. Ce as Putea Face sa aflu Codu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nici o probloblema blochezi codul puc si dupa aia suni la rel cu clienti la 1234 le spui numarul de tel si iti vor da Puk

| DeliaMarius a răspuns:

Posibil sa ai codul PIN pe cartela, cand ti-ai cumparat-o, daca o mai ai.

| sandra2012 a răspuns:

Cred ca ai nimerit gresit categoria. Aici e "Sanatate". Sau te imbolnavesti daca nu ai codul pin?

| Alle23 a răspuns:

Codul PUCK il mai ai?

| Mafia4ever a răspuns:

Scri dupa alt telefon *100#. dai acolo la servicii dupa la aflarea codului puck si iti introduci nr tau de telefon. Si ti-l va da, dupa bagi la pin codul puck si iti zice sa-ti schimbi pinul si-l pui pe cel care-l vrei tu. succes

| smokeman11 a răspuns:

Suna la numarul 0214041234 si vei afla pinul

| smokeman11 a răspuns:

Suna la 0214041234 din orice retea si iti raspunde direct un operator care iti va da codul PIN.

| alexrex a răspuns:

Mai bine du-te la Germanos