| JustForHer a întrebat:

Hai salut
Am nevoie de remedii pentru durerile menstruale, ce stiti sigur ca ajuta
Ii poti face compresa cu apa rece dacă e pe stop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu,o sa doara si mai rau
Pune apa fierbinte intr-un bidon mic si il tii pe burta, dar nu direct pe piele il pui pe deasupra bulzei
Ia un nurofen, si bea un ceai de coada soricelului

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Bea multa apa si mananca banane