| MeLania890 a întrebat:

Hei, imi puteti spune va rog care dintre benzile depilatoare pentru fata sunt mai bune : Benzile depilatoare cu ceara rece pentru fata Aloe Vera sau Benzile depilatoare cu ceara rece pentru fata cu ulei de Argan, pana acuma le foloseam pe cele de la Veet dar acuma vreau una dintr-e astea doua pe care? Am o piele sensibila si vreau ca sa nu ma irit.Va rog sa imi spuneti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ABcd12390 a răspuns:

Benzile depilatoare cu ceara rece pentru fata Aloe Vera sunt foarte bune