| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mi-a fost foarte rau intr-o seara si de atunci nu mai am pofta de mancare. Ce sa fac? Daca rontai un covrig pe zi e mult...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mony99debby a răspuns:

Paii.si eu am avut acceasi problema.Eu am 13 anii.depinde si de varsta.la mine la scoala este cu ascultattul pentru nota si am avut mari emotii.Acestea iti pot da un fel de greata.Eu simteam in stomac.Am luat pastile dar nimic.Am fost si la medic dar a zis ca trebuie sa astept sa treaca.Dar desigur am luat pastile care ma calmau.intreaba la farmacie.si sa iti dea ceva de plante.Iau funda?