| IlincaD a întrebat:

Hei! peste 2-3 zile, as vrea sa imi fac un piercing sub limba...
Asi vrea sa stiu ce nu am voie sa mananc, de ce si pana cand sa tin regimul asta.
Si mai am o intrebare daca stiti raspunde... Dupa ce mi-l fac, doare cand mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IlincaD explică:

Am uitat sa mentionez! Dau funda la un raspuns corect!

| Sasha89 a răspuns:

Buna. trebuie sa mananci supa cu paiulstraight face in primele zile. dupa vreo saptamana incepe sa' si revina pielea

| SockyQ a răspuns:

Dar de pericolul cancerului ști? Nu prea cred.

| advice15 a răspuns:

Pai sub limba si eu am de 2 saptamani si nu e nimic.tongue ti se face ceva alb acolo dar este un semn al vindecari...si nu e voie sa mananci lactate sau pepsi, cola...

| advice15 a răspuns:

Pai sub limba si eu am de 2 saptamani si nu e nimic.tongue ti se face ceva alb acolo dar este un semn al vindecari...si nu e voie sa mananci lactate sau pepsi, cola....si nu trebuie sa mananci cu paiul ti se vindeca in 2 zile si nu doare fooooarte tare la fel ca in limba.