| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Eu am avut probleme cu ovarele, mergeam foarte des la toaleta intr-un timp dar de cateva saptamani am luat un tratament si m-am refacut nu mai am nimic, dar frica aceea ca sunt intr-un loc si trebuie sa merg la baie si nu pot nu-mi trece. Nu mai stiu ce sa fac. La scoala nu mai pot fi atenta la lectii din aceasta cauza! Desi nu imi trebuie la toaleta eu tot frica asta o am! Nu mai stiu ce sa facstraight face Ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anișoara963 a răspuns:

Crede in tine, fii sigura ca totul e bine si nimic rau nu se va intimpla, deja esti sanatoasa nu mai este nevoie sa te ingrijorezi din aceasta cauza. Incearca sa te gindesti la altceva, sau sa te ocupi cu alte lucruri care iti vor lua gindul de la ceasta problema...Mai pe scurt totul e bine, si nu te ingrijora, nu ai motive de nelinistire...

sper ca te-am ajutat, si ti-am oferit incredere in sine, fiinda ca cu incredere in sine totul poti rezolva, orice teama, orice frica, neintelegre etc. FUndă