| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. am avut o besica langa anus iar acum sa spart si a ramas o gaura mica si curge un lichid urat mirositor. Si mai sus inainte de fese mi-a iesit ca un cos rosu cu ceva negru in cap. din prima besica langa anus sa spart si a ramas o gaura mica si din ea a iesit ceva..ca un fel de râmă subtire subtire. Ce inseamna asta? Ma puteti ajuta? Ma sperie lucrurile astea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa fie boala pilonidala, dar precis poate sa spuna doar un medic, asa ca du-te repede la medicul de familie si acesta iti va da trimitere la un specialist sau iti va spune ce trebuie sa faci.

| KodrutZ a răspuns:

Poti sa te duci sa dai un ban la popa sa iti citeasca ceva sa iasa toti dracii din tine... sau ai putea fi mai din secolul asta si te-ai duce LA DERMATOLOG!

| octav005 a răspuns:

O fii vreun pui de limbric...

| Vasy1998 a răspuns:

Nu e limbric. nu se misca, e ca un fel de maț subtire si scurt.