| Siilvannaa a întrebat:

Heii TPU :-ss stie careva un profesor de canto in Petrosani[Jud Hunedoara] m`ar interesa cateva lectii [scuzati categoria!} Fundalove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Daca esti sigura ca ai voce uitate in ziar si mergi la scoala/liceu/facultate si intereseaza-te la profesori de muzica, ca sa gasesti pe TPU asa ceva e ffff greu

| Wechangetheworld a răspuns:

Buna Silvana
Si eu sunt tot de acolo sunt din Petrila...am vazut ca ai pus de mult intrebarea asta de mult.Si pe mine tot asta ma intereseaza.Ai gasit pana acum ceva? big grin