| Unicornegru22 a întrebat:

Heii TPU! Stiti o dieta cu care pot sa slabesc 10 kg in cel mult o luna? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Este foarte mult, nu este recomandat. Calculeaza-ti numarul de calorii de care are nevoie organismul tau pentru o zi si scade 15-20%. Mananca atat si vei slabi cateva kg intr-o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar, te sfatuiesc sa nu exagerezi cu "no food ", cand o sa gasesti dieta.

| kiri11 a răspuns:

Eu am slabit spre exemlu 6-7 kg lunar fara dieta, luand suplimentul green coffee (celebru si bun) si am facut 20-30 min miscare zilnic. Daca combini cu o dieta poate ajungi si la cele 10 kg propusewinking