| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am fost la medicul de familie și i-am cerut trimitere la un medic ginecolog, având in vedere ca am avut trimitere nu a trebuit sa platesc consultația, medicul ginecolog mi-a facut bilet de trimitere sa-mi fac analizele, totul a fost gratis pana aici, dar data viitoare cand ma duc cu rezultatul analizelor la medicul ginecolog ma costa? Avand in vedere ca am avut prima data bilet de trimitere si el m-a trimis la analize. Va rog frumos raspundeti daca știți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| margota a răspuns:

Logic ar fi ca NU vei plăti când mergi cu rezultatele!

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Cand mergi cu rezultatele nu mai platesti.