| heeelp a întrebat:

Hey,scuzari categoria dar am o intrebare.acum doua saptamani exact in ziua in care mi-a venit ciclul am mers cu avionul si de atunci nu am mai avut nimic. credeti ca e ceva grav sau o sa imi revin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Probabil ai mers cu o companie care oferea bonus la zbor.

| Xpressurself a răspuns:

Cred ca ai calatorit in timp. daca vrei sa ai tot ciclul va trebui sa te intorci. altfel nu-l vei mai putea recupera happy

| Xpressurself a răspuns:

Si acum fara sa glumesc exista o carte despre "taina menstruatiei" in care multe fete relateaza ca le-a fost suspendat ciclul dupa ce au trait niste perioade de fericire foarte intensa. asadar daca vei citi cartea ai deja dovada ca este adevarat ce scrie in ea.

| KMaddieK a răspuns:

Zborul nu are legatura cu menstruatia.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Saraca de tine, nu exista soultie, va trebui sa te impaci cu... DA!