| AdrianaL30 a întrebat:

Am 14 ani si de ceva timp mi-au aparut vergeturi si celulita pe picioare.Credeti ca daca merg la alergat seara pot scapa de ele? Sunt foarte ingrijorata, fiindca nu mi se pare normal sa am asa ceva de la varsta asta! Spuneti-mi va rog ce sa mananc si ce exercitii sa fac ca sa scap de ele!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LILI05 a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as ingrijora foarte mult. sportul e un remediu foarte bun pentru celulita si vergeturile se fac tot de la celulita.sigur ai vergeturi pe piciore, eu stiam ca se fac pe fund de obicei