| anonim_4396 a întrebat:

am fost la mare de pe 8 pana pe 10 septembrie, apa era foarte rece, as putea spune chiar "sloi" si am stat destul de mult timp in apa, iar pe 14 septembrie mi-a venit menstruatia, in primele trei zile am avut dureri groaznice de spate si de burta si imi venea foarte mult, maine e a6-a zi si imi vine destul de mult... De obicei in a4-a zi nu imi mai venea decat foarte putin, cateva picaturi si nu ma durea atat de tare, mai aveam cateva crapme din cand in cand doar in prima zi dar nu le simteam foarte tare si nu aveam probleme, restul zilelor nu aveam nimic. Ce as putea avea? Nu am avut contact sexual niciodata, am 14 ani. laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yon1470 a răspuns:

Din aceasta cauza, pentru ca ai stat in apa rece si ti-a agravat menstruatia si durerile.