| vyvy32 a întrebat:

Imi puteti spune si mie programul unui copil in timpul vacantei de vara? big grin. Scuzati categoriua tongue.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ninucika a răspuns:

Pai cand se scoala dimineata se pala pe dinti pe fata mananca si iar se spala pe dinti se uita la televizor cam 1 ora 2 la calculator se uita apoi somnul de dupa masa se scoala mananca merge la copii pe la ora 5, 6 daca e fata te ajuta pe la treburi DACA VREA EA si cand e noapte manancasi se culca

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Nu te scuzam deloc, esti inapta si nu stii ce e aia o categorie?
Daca toti am posta la categorii gresite, ce s-ar intampla?
Si raspunsul la intrebare : Fa-ti propriul program, nu copia de la altii.

| Alexici a răspuns:

Păi ar trebui să ai un program propriu. Pentru că tu știi ce îți place, so, nu prea am cu ce te ajuta aici. Puteai pune la categoria "Timp liber" sau altceva. Știu și eu, mergi la o piscină, stai la calculator 24/24 (eu)...în rest, nu am nici o idee happy