| delia2002 a întrebat:

Heyy TPU! Ce se intampla daca iti vine ciclul de 2 ori pe luna? Vreau raspuns repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic, daca iti vine la inceput si sfarsit de luna e ok

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Inseamna ca esti stresata...

| ang31989 a răspuns:

Se poate sa ai o dereglare hormonala! Nu evita sa consulti un endocrinolog. In nici un caz nu inseamna ca ai lipsa de calciu daca iti vine de 2 ori pe luna mai degraba se poate sa ai lipsa de calciu ca urmare a faptului ca ti-a venit de 2 ori pe luna!
Sanatate!

| MiAaa234L a răspuns:

Nu e ceva grav. Daca esti la inceput ciclul vine neregulat. Dar daca mergi la un ginecolog nu strica cu nimic. happy

| Tanamy a răspuns:

Si eu am pait.Nu se intampla nimic.

| SunOfThe a răspuns:

Nu e reglat. Nu te speria

| SunOfThe a răspuns:

Stabil*

| geoif a răspuns:

Inseamna ca ai lipsa de calciu.Te sfatuiesc sa mergi la un consult.Dar cu siguranta aceasta este cauza.Nu te ingrijora, du-te la un consult.Multa bafta!