| Park1Suin a întrebat:

Http://alimenteanticancer.com/? utm_source=sfm_b19_304x80&utm_medium=bine&utm_campaign=s fm_b19_304x80
Si totusi, cum se numeste remediul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FructeBirou a răspuns:

Din ce am citit eu, strugurii au un rol preventiv impotriva cancerului. Si asta datorita fitochimicalelor din componenta lor.