| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a întrebat:

Http://imgur.com/gallery/fXWnEaX
Amigdalita umflata, rosu in gat.
Cat de grav e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Medicul va sti cat de grav este, dar nu poate fi ceva grav atata timp cat nu faci febra!
Trebuie sa mergi la medicul tau de familie iar daca acesta considera neaparat necesar te va indruma catre medicul de specialitate ORL.
Nu sta aiurea, daca poti sa tratezi.