| Louissa a întrebat:

Ieri nu am mâncat nimic pana la ora 5 și când am mâncat, am mâncat de la KFC vreo 5 aripioare și 3-4 crispy și azi de când m-am trezit am niște dureri groaznice si crampe la stomac. Sa nu mâncați niciodată KFC pe stomacul gol. Ce sa fac sa-mi treacă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lucia_Stefan_1999 a răspuns:

Furazolidon sau ceai de mușețel /mentă, în funcție de scaun.

| UnDiavol a răspuns:

Ceai
eu beau in fiecare dimineața de o săptămâna cred așa ceai de mentă ăla este buna