| anonim_4396 a întrebat:

Daca am probleme cu stomacul ( gastrita... etc. ) - cu crampe, dureri abdominale si ar fi si perioada menstruatiei, ar putea avea legatura una cu alta? Adica sa se "inflenteze"... durerile menstruale cu cele de la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ar trebui ca aceste doua chestii sa se influenteze. Mergi la medic pentru gastrita.

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa citesti ghidul menstruatiei creat de cei de la Chilotis.
https://chilotis.com/