| magibuci a întrebat:

Imi curge Niste esenta alba si lipicioasa din Penis ce e aia?
(sperma?) Am doar 14 ani happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ai exagerat si Creierul are Impresia ca te preagatesti pentru un act sexual.De aceea a declansat Secretia de lichid preejaculator sau de ce nu ceva sperma dar in cantitate scazuta fata de cea din timpu ejacularii Normale.

| MisFit20 a răspuns:

Ai stari de excitare, probabil fantezii cu tine si o persoana, ii dai impresia creierului ca aceste fantezii sunt reale, si el declanseaza productia de lichid seminal care contine spermatozoizi, si ajuta la lubrifierea glandului. Sau daca ai senzatie de mancarime, usturime in acea zona este un BTS(boala cu transmitere sexuala).

| mateicoca a răspuns:

E sperma daca e mai groasa, sau daca nu este lichid spermatic. Parintii mei sunt amandoi doctori, asta i-am intrebat si eu, deci ai incredere. Bafta, sper ca te-am ajutat!

| owenglessner a răspuns:

De abia ești la formarea spermei, mai trebuie să mai crești ca să fie dezvoltată complet.