| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da numarul de telefon, sau adresa cabinetului doamnei doctor Catalina Tudose?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

str. alunisului nr. 52 sector 2 bucuresti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S. C. PSIHOMEDICAL CONSULT S.R.L.

Str. Austrului nr. 52
sector 2, Bucuresti
Tel/fax: 320 74 47
mobil: 0788 33 59 39
e-mail: office@psihomedical
psihomedical@clicknet.ro
cftudose@intermediart.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi puteti da numarul de telefon, sau adresa cabinetului doamnei doctor Catalina Tudose